DiamondBox 100x100x200 Silver Line SL100 Growbox Namiot

Cena: 410,00 zł 410.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: DiamondBox GrowBox
Kod produktu: 109489

Opis

DiamondBox 100x100x200

Silver Line SL100 Growbox Namiot

GROWBOX - SILVER LINE - DIAMOND BOX - GROWROOM - NAMIOT - POMIESZCZENIA DO UPRAWY

 

Diamond Box to standardowy GrowBox do uprawy roślin kwitnących w pomieszczeniach zamkniętych.

Diamond Box wykonany jest z trwałych i łatwych w montażu elementów. Konstrukcja nośna jest wykonana z białych metalowych rur. Są one lekkie i wytrzymałe, poszczególne elementy rur mocowane są przy pomocy metalowych klipsów na końcach rur. Komfort użytkowania growbox uzupełniają rur nośnie dachu, przy ich pomocy można łatwo wy pozycjonować poszczególne elementy wyposażenia wentylacyjnego czy oświetlenia. Łączniki rurek metalowych na bokach wykonane są z utwardzanego plastiku koloru białego, wykonane są bardzo dobrze.
Uzupełnieniem elementów konstrukcyjnych są pasy do mocowania wyposażenia w górnych częściach namiotu.

Diamond Box zewnątrz jest czarny, matowy. Materiał tego growbox zapewnia szczelność oświetlenia i systemów wentylacji. Jest to wodoszczelny materiał tekstylny. Jest on lekki, zwarty, solidy i wytrzymały, zachwouje dobre parametry sztywności i elastyczności. Jest to ważne kiedy chcemy poświęcić kilka chwil na jego czyszczenie. Nie napotykamy tutaj na żadne niemiłe zaskoczenia. Został on dobrze przemyślany. Minusem tego growbox jest podłoga, może wywołać zdziwienie to, że jest bardzo cienka, jednak niewątpliwie zapewnia wodoszczelność. Produkt na tym elemencie zyskuje na cenie. Co należy jednak podkreślić, Diamond Box wyposażony jest w dodatkową podłogę. Wykonana jest staranie i eliminuje niedociągnięcia w tym obszarze growboxa. Podłoga zewnętrzna jest wykonana z materiału czarnego, natomiast dodatkowa podłoga jest wykonana z połączenia materiału zewnętrznego oraz srebrnej refleksyjne folii.

Zasadniczy element, zamek błyskawiczny jest bardzo solidny. Duży, łatwy w uchwycie, bardzo dobrze przyszyty, łatwo się nim pozycjonuje wejście do growbox.

Wnętrze Diamond Box to materiał refleksyjny, jasny, srebrny mylar o rozpraszającej, nieregularnej strukturze powierzchni. Podobnie jak materiał zewnętrzny materiał został dobrze dobrany, jest on elastyczny a zarazem wystarczająco sztywny, ułatwia to zachowanie czystości bez poświęcania temu zabiegowi zbyt dużo czasu.

Ważny element wewnętrzny, otwory wentylacyjne wykonane z bardzo elastycznego lekkiego materiału zakończonego łatwymi do montażu ściągaczami. Są to faktycznie dwa materiały, jeden czarny Materiał umożliwiający podłączenie jest dobrej długości.
Uzupełniający otwór wentylacyjny u dołu dobrze zabezpieczony kratką na owoady i nakładką zamykającą. Ilość otworów wentylacyjnych jest różna w zależności od wybranego modelu. Uzupełnieniem otworów są oczywiście dojścia dla kabli.

Diamond Box to nowa firma, jednak kadra zbierała doświadczenia w kilku firmach tworzących growbox, namiot przedstawiony należy do linii DiamondBox Silver Line.

Seria DiamondBox Silver Line dostępna jest w rozmiarach:
DiamondBox Silver Line SL40     40 x 40 x 120 cm
DiamondBox Silver Line SL60     60 x 60 x 160 cm
DiamondBox Silver Line SL80     80 x 80 x 180 cm
DiamondBox Silver Line SL100     100 x 100 x 200 cm
DiamondBox Silver Line SL120     120 x 120 x 200 cm
DiamondBox Silver Line SL120E     240 x 120 x 200 cm
DiamondBox Silver Line SL200     200 x 200 x 200 cm
DiamondBox Silver Line SL240     240 x 240 x 200 cm
DiamondBox Silver Line SL300     300 x 300 x 200 cm

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

Growplace na Google+

Sklep internetowy od home.pl