Statecznik elektroniczny GIB Lighting LXG TIMER 600 W - Ballast - Zasilacz Cyfrowy

Cena: 828,20 zł 828.20
Cena w innych sklepach: 2 523,00 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: GIB Lighting LXG Timer
Kod produktu: 108597

Opis

Statecznik elektroniczny
GIB Lighting LXG TIMER 600W - Ballast

STATECZNIK ELEKTRONICZNY - PRZETWORNICA - BALLSAT - 600W - GIB LIGHTING - LXG TIMER

GIB LIGHTING producent lamp oraz akcesoriów do oświetlania asymilacyjnego od niedawna oferuje nowy statecznik elektroniczny GIB Lighting LXG TIMER 600W. Jest to pierwszy z serii produktów LXG, jest to unowocześniona seria stateczników elektronicznych GIB Lighting NXE, oferująca lepszą funkcjonalność i trwałość.

Został on już zaprezentowany na kilku targach i spotkaniach growerów, zyskując uznanie i wzbudzając ciekawość dzięki zastosowaniu do jego obsługi pilota.

GIB Lighting LXG TIMER 600W statecznik elektroniczny można programować dzięki zintegrowanemu układowi zegarowemu w typowych układach organizacji czasu oświetlania, przykładowe klasyczne sekwencje dobowe to 12h / 12h lub 18h / 6h.

GIB Lighting LXG TIMER 600W statecznik elektroniczny umożliwia regulację mocy oświetlenia w zakresie od 250W do 660W. Przy czym jest możliwość określania mocy oświetlenia z dokładnością co 1 Wat. Należy jednak pamiętać, że nominalna wartość ustawienia nie może przekraczać 110% wartości mocy stosowanej lampy, na przykład lampa 400 W może być włączana pod statecznikiem ustawionym na 440W. Wartość ta będzie maksymalnym poziomem mocy dla tego typu lamp gwarantującym zachowanie bezpiecznego progu użytkowania statecznika..

GIB Lighting LXG TIMER 600W statecznik elektroniczny jest wyposażony w wyświetlacz. Dzięki zastosowaniu wyświetlacza wyposażonego w tablicę numeryczną oraz funkcyjne diody LED łatwo można dokonywać ustawień urządzenia. Wyświetlacz dostarcza informacji i umożliwia użytkownikowi poprzez szereg komend łatwiejsze sterowania i zarządzanie oświetleniem. Pomaga również w sterowaniu statecznikiem poprzez pilot, który można zakupić osobno. Każdy pilot potrafi jednocześnie sterować oprogramowaniem do 10 stateczników GIB Lighting LXG TIMER 600W.

Specyfikacja techniczna GIB Lighting LXG TIMER 600W statecznik elektroniczny:
Typ transformatora: statecznik elektroniczny
Zakres napięcia wejściowego w zakresie: 180 VAC - 265 VAC (prąd przemienny)
Nominalny pobór prądu: 2,8 A przy 240 VAC
Czas do wyłączenia zapłonu: 15 sek.
Minimalny odstęp czasowy: 1 min.
Optymalna Temperatura pracy: od -20 °C do + 50 °C (-4 °F do +122 °F)

GIB Lighting LXG TIMER 600W statecznik elektroniczny posiada kilka ciekawych rozwiązań konstrukcyjnych. System SSG - Silent Stream Grid to rozwiązanie technologiczne pozwalające na działanie urządzenia w sposób cichy i z dbałością o chłodzenie, dzięki czemu urządzenie jak i jego komponenty działają sprawniej i mają lepszą żywotność. Innym ciekawym rozwiązaniem jest system SunDawn, system stymulujący naturalny cykl słoneczny. Wraz z systemem optymalnego zapłonu lamp wysokoprężnych lub metalohalogenkowych pozwala na zachowanie ich właściwości świetlnych w dłuższym okresie. Oczywiście nie można zapomnieć o klasycznym rozwiązaniu Super Lumen. Jest to funkcja generująca o 15% więcej emisji światła.

GIB LIGHTING producent GIB Lighting LXG TIMER 600W zapewnia, że zastosowane rozwiązania w zakresie konstrukcji, systemów chłodzenia i programowania na poziomie mocy 600W dostarcza więcej lumenów oraz PAR niż każdy inny alternatywny produkt z tej kategorii dostępny na rynku.

Lampa dedykowana dla tego statecznika elektronicznego: Lampa GIB Pure Bloom Spectrum XTreme Output 600W .


Masz pytania, zapraszamy do kontaktu: 503 503 963 / growplace@growplace.pl

Kontakt / Zamówienia
  Growshop - GrowPlace - Sklep Internetowy     Grow Place sp. z o.o.
   Rok założenie: 2012                
Kontakt-Growshop-Szczecin-Polska

   Tel: 0048 503503963                        
   Poczta:growplace@growplace.pl 

Lokalizacja-Growshop-Szczecin

   Magazyn - Lokalizacja:
   Mieszka I-ego 62, 71-011 Szczecin

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

Growplace na Google+

Sklep internetowy od home.pl