Czujnik Temperatury NTC SMSCOM - Wentylacja

Cena: 85,00 zł 85.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: SMSCOM
Kod produktu: 8001863

Opis

Czujnik Temperatury NTC do

Smscom Sterownik Smart MK2 6,5A

 

Czujnik temperatury NTC wykorzystyany jest do sterownika wentylatora Smscom Sterownik Smart MK2 6,5A.

 

Opis Sterownika:

Sterownik Wentylatora SMSCOM Smart Controller MK2 6,5A został zaprojektowany w celu utrzymania stałej temperatury w pomieszczeniu jednocześnie utrzymując kontrolę przepływu powietrza przez cały czas trwania pracy wentylatora.  Jego główną zaletą jest to, że po ustawieniu żądanego poziomu temperatury sterownik ten przy pomocy posiadanego czujnika automatycznie dostosowuje moc wentylatora do stawianych wymagań w zakresie parametrów klimatu, szczególnie temperatury.

Sterownik Wentylatora SMSCOM Smart Controller MK2 6,5A działa w oparciu o oprogramowanie Motion Flow. Po włączeniu wentylatora Smart Controller skanuje warunki panujące w pomieszczeniu, po upływie 5-10 minut na podstawie zebranych danych ocenia panujące warunki, szczególnie temperaturę i natychmiast dostosowuje moc wentylatora do zakładanej przez użytkownika temperatury. Jest to proces ciągły i jego celem jest optymalizacja pracy wentylatora.

Sterownik Wentylatora SMSCOM Smart Controller MK2 6,5A działa w oparciu o prosty system plug & play. Wystarczy podłączyć wentylator do sterownika i następnie włożyć urządzenie do kontaktu.

Dla wymagających przedstawiamy krok po kroku podłączenie:

 1. Podłącz czujnik temperatury do SMSCOM Smart Controller MK2 6,5A;
 2. Podłącz SMSCOM Smart Controller MK2 6,5A do gniazdka elektrycznego;
 3. Umieść czujnik temperatury na środku swojego pokoju lub w miejscu gdzie oceniasz ze temperatura pomieszczenia jest miarodajna dla całego pomieszczenia;
 4. Podłącz wentylator do SMSCOM Smart Controller MK2 6,5A
 5. Ustaw żądaną minimalną prędkość wentylatora SMSCOM Smart Controller MK2 6,5A
 6. Ustaw żądaną temperaturę SMSCOM Smart Controller MK2 6,5A.
 7. Po kilku minutach oceń sam pracę swojego systemu wentylacyjnego.

O czym warto pamiętać użytkując SMSCOM Smart Controller MK2 6,5A:

 1. SMSCOM Smart Controller MK2 6,5A bez czujnika temperatury działa jak zwyczajny sterownik wentylatora, jak typowe urządzenie analogowe
 2. Ustawienie minimalnej mocy pracy wentylatora oznacza, że SMSCOM Smart Controller MK2 6,5A pozwoli na pracę wentylatora w zakresie od minimalnej do maksymalnej mocy tak aby utrzymywać stałą temperaturę pomieszczenia. Oczywiście tak SMSCOM Smart Controller MK2 6,5A działa z podłączonym czujnikiem temperatury.
 3. SMSCOM Smart Controller MK2 6,5A zbiera informację przez kilka minut od włączenia wentylatora. W tym czasie wentylator będzie pracował samodzielnie w różnych zakresach. Po zebraniu danych wentylator będzie pracował w sposób jednolity, a w razie konieczności SMSCOM Smart Controller MK2 6,5A dokona z czasem sam korekty jeśli będzie to wymagane.
 4. Zaleca się nie montowanie czujnika temperatury w bezpośrednim strumieniu powietrza wentylatora.

 

Uwaga! Nie zaleca się podłączania urządzeń o mocy jednostkowej powyżej 1000W. Może to spowodować trwałe uszkodzenie SMSCOM Smart Controller MK2 6,5A.

Uwaga! Nie gwarantujemy szkód lub zagrożeń spowodowanych nieodpowiednią obsługą, złym podłączeniem czy nie przestrzeganiem specyfikacji technicznej urządzenia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

Growplace na Google+

Sklep internetowy od home.pl