GROWSHOP - KONTAKT
Kontakt-Growshop-Szczecin-Polska

   Tel: 0048 503 503 963
   Poczta: growplace@growplace.pl

Lokalizacja-Growshop-Szczecin

   Magazyn - Lokalizacja:
   Mieszka I-ego 62, 71-011 Szczecin

Growshop - GrowPlace - Sklep Internetowy

   Zamówienia można składać:

  1. przez serwis growplace.pl
  2. telefonicznie
  3. pocztą elektroniczną
  4. osobiście

 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Canna Hydro Vega A+B (2 x 10 L) Nawóz

Cena: 275,00 zł 275.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: CANNA
Kod produktu: 102456

Opis

Nawóz na wzrost Canna Hydro Vega A+B / 2 x 10 Litrów

FAZA WZROSTU - NAWOZY DWUSKŁADNIKOWE - OTWARTE SYSTEMY HYDROPONICZNE

RUN TO WASTE SYSTEM

 

Nawozy do uprawy roślin Canna Hydro to preparaty przeznaczone do systemów hydroponicznych otwartych. Oznacza to, że woda w skonstruowanym systemie hydroponicznym jest odprowadzana na zewnątrz. Jest to bardzo popularna metoda uprawy.

Nawóz do uprawy roślin Canna Hydro Vega A+B to dwuskładnikowy nawóz przeznaczony jest do fazy wzrostu. Celem jego działania jest budowa silnej rośliny kwitnącej, zdrowej i o rozbudowanym systemie korzeniowym.

Canna Hydro Vega A+B ma zbilansowany skład i dostarcza kompletny zestaw związków odżywczych o niezwykłej przyswajalności i kluczowych dla roślin kwitnących znajdujących się w fazie wegetacji. Poziom przyswajalności jest kluczem źródła sukcesu i popularności nawozu Canna Hydro Vega A+B.

Uprawa roślin kwitnących w otwartych systemach hydroponicznych musi być niezwykle dokładna pod względem ilości i jakości podawanych związków odżywczych. Ze względu na to, że stosowane podłoże w uprawie hydroponicznej tego typu nie przetrzymuje, nie gromadzi i też nie oddaje związków odżywczych to moment ich podania jest decydujący dla końcowego sukcesu.

Podanie zbyt małej lub zbyt dużej ilości związków odżywczych niesie za sobą ogromne ryzyko wystąpienia skutków przenawożenia lub niedostarczenia pokarmu rozwijającej się roślinie kwitnącej.

Canna Hydro Vega A+B to nawóz skuteczny, wydajny i precyzyjny. Nawóz ten jest bogaty w łatwo przyswajalny przez roślinę kwitnącą azot, a także w cenne EDDHA chelaty żelaza, szereg pierwiastków śladowych i mikroelementów, w tym kwas huminowy i fulwowy.

Canna Hydro Vega A+B - Instrukcja użytkownika: Nawóz Canna Hydro Vega to nawóz dwuskładnikowy. Należy pamiętać, że jest absolutnie niedopuszczalne mieszanie ze sobą nawozów stężonych, skoncentrowanych. Przed użyciem należy dobrze wstrząsnąć. W przygotowanej wodzie najpierw rozpuszczamy nawóz Canna Hydro Vega A w stosunku 1 do 250 (4 ml na 1 litr wody), następnie mieszamy i w dalszej kolejności podajemy nawóz Canna Hydro Vega B w takim samym stosunku co Canna Hydro Vega A, czyli 1 do 250 (4 ml na 1 litr wody). Dokładnie mieszamy i pozostawiamy przygotowaną zalewę na kilka godzin w celu ustabilizowania.
Kluczowym elementem pomiaru właściwości zalewy jest parametr EC, który musi utrzymywać się w przedziale 1,2 - 2,0 mS. Zalecane pH zalewy mieści się w przedziale 5,2 - 6,2.

W harmonogramach podlewania nastawionych na intensyfikację uprawy zaleca się podawanie dodatkowo zalewę w systemie kropelkowym. Kropelkowanie powinno się odbywać maksymalnie trzy razy dziennie. Poziom odwadniania podłoża wynosić powinien 10%-20%. Zaleca się stosowanie płukania podłoża przynajmniej raz w przedziale jednego, dwóch tygodni. W przyjętych zaleceniach poziom użycia zalewy wynosi trzy do pięciu litrów na m2 podłoża w ciagu dnia.

Canna Hydro Vega A+B - Dawkowanie:

Canna Hydro Vega A - 4 ml na 1 litr wody
Canna Hydro Vega B - 4 ml na 1 litr wody

Przechowywania  - Canna Hydro Vega A+B:

Butelki z nawozem należy przechowywać zamknięte w pomieszczeniu odpornym na chłód z dala od dzieci i osób nieodpowiedzialnych. 


Canna Hydro Vega A+B w skrócie:

1. Nawóz dwuskładnikowy
2. Zestaw związków odżywczych o niezwyklej przyswajalności, głównie: azot i związki chelatowe
3. Możliwość stosowania we wszystkich obojętnych środowiskach inercyjnych ( podłoża, które nie oddają i nie  gromadzą żadnych związków odżywczych zawartych w zalewie nawozowej)
4. Minimalizuje straty niewykorzystanych związków odżywczych
5. Pobudza system korzeniowy
6. Buduje i dba o siłę i zdrowie rośliny kwitnącej


Canna Hydro Vega A+B, dostępne opakowania: 2 x 1 L; 2 x 5 L, 2 x 10 L

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

Growplace na Google+

Sklep internetowy od home.pl