Lampa LED SANlight FLEX 10 Panel Liniowy

Cena: 210,00 zł 210.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: SANlight
Kod produktu: 109447

Opis

Lampa LED SANlight FLEX 10 Panel Liniowy

GROWSHOP - LED - SANLIGHT FLEX - SZCZECIN - POLSKA - MODUŁ LED - PANEL LED - OŚWIETLENIE

 

Producent oświetlenia LED firma SANlight stworzyła serię lamp LED SANlight FLEX. Są to ledy liniowe, kompaktowe, pomyślane jako podstawowe źródło światła w systemach wielowarstwowych, w oparciu o system przesuwany InterLihgt oraz także jako uzupełniające źródło światła w pozycji bocznej jak i górnej. Co ciekawe system ten można stosować jako doświetlenie pozycjonowane w sektorach gdzie obecne rośliny kwitnące w naturalny sposób blokują dostęp światła głównego.

Ledy SANlight FLEX tworzone są jako światło liniowe z uwzględnieniem wymagań stawianych oświetleniu dla roślin kwitnących. Specjalne dobrane diody zapewniają szerokopasmowe i zrównoważone spektrum światła. Dobrze wypełnia swoje zadania zarówno w fazie wzrostu jak i w fazie kwitnienia.

Ledy SANlight FLEX skonstruowane zostały w prosty i skuteczny sposób. Budowa ich zapewnia dobre chłodzenie wykorzystywanej lampy, a stopień ochrony IP68 pozwala na ich zastosowanie w każdym zakamarku pomieszczenia lub growboxa.

Ledy SANlight FLEX można bardzo łatwo montować, tworzenie systemów wielowarstwowych możliwe jest dzięki łatwego montażu poszczególnych lamp z serii SANlight FLEX i zastosowaniu wtedy tylko jednego kabla. Nie jest to trudne i pozwala na szybkie skonstruowanie potrzebnego zestawu lamp tworzącego dany system oświetlenia.

Ledy SANlight FLEX mają zatem charakter modułowy, co z prostym systemem chłodzenia i wysoką jakością zoptymalizowanego źródła światła wprowadza te LEDy do dość wąskiego grona profesjonalnych LEDów ogrodniczych.

Dokładne parametry techniczne można odnaleźć w załączonym pliku PDF.

Podstawowe parametry techniczne:

Moduł SANlight FLEX 10:
długość panelu: 46 cm (dokładne wymiary: 454x31x25 mm / waga: 0,25 kg)
moc: 9,6W
faza: wzrost i kwitnienie
mocowanie: wielowarstwowe, liniowe, boczne, opcja dokładnego pozycjonowania
obiektywy: kąt promieniowania (prostokątny ślad świetlny o maksymalnej homogeniczności) 90 st.
Zakres długości fali emisji: 400 - 780 nm
PPF - Fotosyntetyczna dioda LED Photon Flux - 20,4 μmol / s - wydajność świetlna 1W - 1,15 μmol / s
warunki otoczenia: 5-40 st.C / do 100% wilgotności

UWAGA! Do działania LED ten potrzebuje zasilacza. Jeden zasilacz umożliwia połączenie w jednym systemie kilku lamp. Dostępne są dwa modele zasilacza: Zasilacz 25W (do 2xSANlight FLEX 10) oraz Zasilacz 60W (do 6xSANlight FLEX 10). 

 

Masz pytania, zapraszamy do kontaktu: growplace@growplace.pl / 0048 503 503 963

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

Growplace na Google+

Sklep internetowy od home.pl