GROWSHOP - KONTAKT
Kontakt-Growshop-Szczecin-Polska

   Tel: 0048 503 503 963
   Poczta: growplace@growplace.pl

Lokalizacja-Growshop-Szczecin

   Magazyn - Lokalizacja:
   Mieszka I-ego 62, 71-011 Szczecin

Growshop - GrowPlace - Sklep Internetowy

   Zamówienia można składać:

  1. przez serwis growplace.pl
  2. telefonicznie
  3. pocztą elektroniczną
  4. osobiście

 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Zestaw nawozów GHE Tripack FloraDuo Starter Set

Cena: 70,00 zł 70.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: General Hydroponics
Kod produktu: 107142

Opis

Zestaw nawozów GHE Tripack FloraDuo

Starter Set

FloraDuo to "klasyczna" odzywka mineralna, z jedna różnica (ale istotna): każdy ze składników, jakich potrzebuje roślina pochodzi z wielu różnych źródeł. Stworzenie doskonałej odżywki zależy oczywiście od dokładnej formuły. Ale to nie wszystko! Jest również bardzo ważne, żeby każdy element pochodził z różnych zródeł i różnych soli. W ten sposób są one dostępne w każdej chwili w postaci jaka roślina może absorbować. Nie zatrzymujemy się na tym. Dodajemy do każdej butelki coś, co nazywamy “bio-aktywatorami”, które nie są bezpośrednio odżywkami dla roślin, ale wpływają na poprawę ich ogólnego stanu zdrowia, pomagają im lepiej wchłaniać składniki pokarmowe i lepiej opierać się atakom patogenów i agresji owadów.

FloraDuo jest kompletnym zestawem składników pokarmowych, specjalnie zaprojektowanym dla szybko rosnących roślin, z rozróżnieniem potrzeb wzrostu i kwitnienia. Składa się z dwóch częsci: FloraDuo Grow i FloraDuo Bloom. W celu zapewnienia najlepszych rezultatów i dostosowania go do wszystkich regionów, oferujemy "Grow" w 2 wersjach: jedna dla twardych wód i druga dla wody miękkiej. FloraDuo Grow “soft water” dla wody miękkiej zdemineralizowanej i osmozy odwrotnej.

FloraDuo jest silnie skoncentrowany: 4 ml / litr wystarcza dla silnego i zrównoważonego rozwoju rośliny. Również cena jest bardzo atrakcyjna. FloraDuo jest oszczędny i niedrogi.

FloraDuo jest także przyjazny dla użytkownika: mieszając 3 części FloraDuo Grow z 1 częścią FloraDuo Bloom, zaspokajasz wszystkie wymagania wzrostu. Następnie, przez odwrócenie tych proporcji (3 części Bloom z 1 częścią Grow), zaspokajasz potrzeby kwitnącej rośliny. FloraDuo zapewnia idealna równowagę miedzy wzrostem i kwitnieniem. Nie potrzeba nic więcej, aby uzyskać obfite i zdrowe plony.

Sklad Zestawu:

 

-FloraDuo Bloom 500 ml
-FloraDuo Grow 500 ml
-Ripen 500 ml
-1 pH Test
-1 pH minus puder 25 g

Do Pobrania-Schemat uprawy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

Growplace na Google+

Sklep internetowy od home.pl