AeroFlo 80 - 410 x 105 x 57 cm - Aero Flo GHE System Hydroponiczny AeroFlo80

Cena: 6 000,00 zł 6000.00
Cena w innych sklepach: 2 404,00 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: General Hydroponics
Kod produktu: 108457

Opis

  AeroFlo 80 - 410 x 105 x 57 cm - Aero Flo GHE

System Hydroponiczny AeroFlo80

SYSTEM HYDROPONICZNY - HYDROPONIKA - GHE - GENERAL HYDROPONICS - AEROFLO - AERO/HYDRO

 

Seria AeroFlo General Hydroponics to jedna z najbardziej wydajnych systemów hydroponicznych. Seria AeroFlo zdobyła uznanie przede wszystkim dzięki swoim rozwiązaniom w zakresie wspomagania szybkiego wzrostu roślin kwitnących oraz ostatecznych wyników. Seria AeroFlo to system hydroponiczny zapewniający bardzo silne napowietrzanie zalewy nawozowej w optymalnych dawkach. Bogata w tlen odżywa w bardzo skutecznie dostarcza roślinie kwitnącej substancje pokarmowe przez co jest ona odporna, silna. Widać to szczególnie po bardzo rozbudowanym systemie korzeniowym. Seria AeroFlo stale i systematycznie dostarcza roślinom kwitnącym substancje odżywcze o wyjątkowej zawartości tlenu.

AeroFlo General Hydroponics może być wykorzystywany do uprawy roślin kwitnących: od nasion, sadzonek, rozsad, roślin "matek" oraz przez cały cykl.

AeroFlo System Hydroponiczny to znany i ceniony produkt firmy General Hydroponics. Zastosowanie w uprawie roślin kwitnących AeroFlo Systemu Hydroponicznego umożliwia doświadczonemu ogrodnikowi osiąganie ogromnych wyników.

AeroFlo General Hydroponics to system modułowy, który pozwala na rozbudowę do dowolnej przestrzeni uprawowej. Poszczególne modele charakteryzują się kompaktowymi wymiarami pozwalającymi na dość swobodne manewrowanie w przestrzeni oraz realizowanie bardzo indywidualnych projektów pozwalających efektywnie wykorzystywać przestrzeń.

AeroFlo General Hydroponics wykonane są z bardzo dobrej jakości materiałów, spełniających wymagania stawiane najlepszym systemom hydroponicznym. Konstrukcja AeroFlo jest mocna i stabilna.

Model AeroFlo 80 to kompletny system dla 80 roślin kwitnących. Jest łatwy w montażu, użytkowaniu i czyszczeniu.

  AeroFlo 80 - 410 x 105 x 57 cm - Aero Flo GHE System Hydroponiczny AeroFlo80, w skrócie:

1. Moduł Kompaktowy o rozmiarze 410 x 105 x 57 cm
2. Pojemność użytkowa systemu około 240 L
3. Pompa o wydajności max. 2880 L/H, około 100W
4. Neopropanowa pokrywa
5. System koszyczkowy, osiem listw od 1 do 10 sztuk koszyczków o średnicy około 8 cm dla danej rośliny kwitnącej
6. Zestaw zawiera Instrukcję Użytkownika z pełną informacją o: instalacji, użytkowaniu i podstawowej informacji o prowadzeniu uprawy w systemie aeroponicznym, zasady rozmnażania roślin i przygotowania zalewy nawozowej.
7. UWAGA!!! Do systemu AeroFlo dołączony jest zestaw nawozów Flora Series + instrukcja stosowania.

 

AeroFlo System Hydroponiczny to system stworzony do optymalnego dostarczania do systemu korzeniowego roślinie kwitnącej środków odżywczych, wody oraz tlenu w idealnych proporcjach. Wydajność tego systemu hydroponicznego jest niesłychana, rośliny kwitnące są niezwykle silne, bardzo dobrze odżywione, odporne na działanie czynników szkodliwych. Wszystkie to można uzyskać dzięki umiejętnemu zastosowaniu AeroFlo System Hydroponiczny. Ostatecznym efektem jego wykorzystania jest piękna roślina kwitnąca dająca obfite zbiory kwiatów i owoców.

AeroFlo System Hydroponiczny daje możliwość stworzenia bardzo intensywnego napowietrzania i odżywiania całego systemu korzeniowego rośliny kwitnącej. Rozbudowany i silny system korzeniowy to gwarancja sukcesu i prześcignięcia tego co dają nam warunki w podłożach glebowych.

 

Masz pytania, zapraszamy do kontaktu: growplace@growplace.pl / 0048 503 503 963

 

Kontakt / Zamówienia
  Growshop - GrowPlace - Sklep Internetowy     Grow Place sp. z o.o.
   Rok założenie: 2012                
Kontakt-Growshop-Szczecin-Polska

   Tel: 0048 503503963                        
   Poczta:growplace@growplace.pl 

Lokalizacja-Growshop-Szczecin

   Magazyn - Lokalizacja:
   Mieszka I-ego 62, 71-011 Szczecin

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

Growplace na Google+

Sklep internetowy od home.pl