Filtr Węglowy CarbonActive HL Standard 200 m3 / 125 mm Swiss Filter Systems

Cena: 250,00 zł 250.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: CarbonActive
Kod produktu: 108519

Opis

Filtr CarbonActive HL Standard 200 m3 / 125 mm

Swiss Filter Systems

FILTR WĘGLOWY - SWISS FILTER SYSTEMS - CARBONACTIVE - NEUTRALIZACJA ODORU - KOKOS

 

Filtr Standardowy CarbonActive to profesjonalny filtr węglowy przeznaczony do stosowania w systemie wentylacyjnym lub klimatyzacji, można go stosować w pomieszczeniach lub w growbox. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom filtr standardowy CarbonActive oczyszcza powietrze z niepożądanych zapachów lub zanieczyszczeń w sposób bardzo skuteczny. Zaletą tych filtrów jest lekkość konstrukcji, większa wydajność i bezpieczniejsze użytkowanie pod względem ilości pyłków węglowych obecnych w systemie wentylacyjnym.

Filtr standardowy CarbonActive pozwala także na unikanie nawet minimalnego spadku ciśnienia, które pojawia się czasem w przypadku stosowania konwencjonalnych filtrów z węglem aktywnym. Maksymalny poziom szczelności, niedopuszczanie do istnienia w systemie wentylacyjnym powietrza niefiltrowanego jest niebywałą zaletą filtrów standardowych CarbonActive.

Węgiel aktywny przygotowywany dla serii filtrów standardowych CarboActive pozyskiwany jest w naturalny sposób z łupin kokosowych w specjalnym procesie gwarantującym wysoką jakość na każdym etapie produkcji filtra. Węgiel aktywny z łupek kokosowych jest niezwykle drobny i szczelny, dzięki czemu wzrasta jego wydajność i efektywność działania przeciwko niechcianym zapachom czy zanieczyszczeniom.

Węgiel aktywny przygotowywany z łupków orzecha kokosowego jest o wiele lżejszy od standardowych filtrów węglowych. Ułatwia to ich montaż, także wpływa na utrzymanie ciśnienia w systemie wentylacyjnym, a co ważniejsze ich wydajność jest o wiele większa. Gwarantowana wydajność filtra przy prawidłowym użytkowaniu: 12 miesięcy.

 

Filtr CarbonActive HL Standard 200 m3 / 125 mm Swiss Filter Systems:
PARAMETRY TECHNICZNE:
1. Wydajność maksymalna: 200 m3 / h
2. Wydajność optymalna: 160 m3 / h (praca ciągła)
3. Zakres pracy filtra w przedziale: 50 m3/h -  200 m3/h
4. Kołnierz: 125 mm
5. Waga: 1 kg / Średnica Filtra: 190 mm / Wysokość Filtra: 240 mm
6. Wysoka wydajność - niskie spadki ciśnienia systemu wentylacyjnego
7. Producent: CarbonActive – Swiss Filter Systems - Swiss Made

UWAGA!!! NALEŻY PRZESTRZEGAĆ ZALECEŃ PRODUCENTA:

KONSTRUKCJA FILTRA NIE POZWALA NA MONTOWANIE WENTYLATORÓW o WIĘKSZEJ MOCY NIŻ WYBRANY MODEL WENTYLATORA

Nie palić, nie wytwarzać dymu w pobliżu filtra, nie rozpylać żadnych czynników chemicznych w pobliżu filtra kiedy system wentylacyjny nie jest włączony. Wykonywanie tych czynności wpływa na żywotność filtra węglowego!

 

Masz pytania, zapraszamy do kontaktu: growplace@growplace.pl / 0048 503 503 963

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

Growplace na Google+

Sklep internetowy od home.pl