GIB CO2 Tabletki

Cena: 48,40 zł 48.40
Cena w innych sklepach: 2 044,00 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: GiB
Kod produktu: 107641

Opis

 GIB CO2 Tabletki

Spowolnienie wzrostu roślin jest często spowodowane przez brak CO 2 , objawia się ono w słabo wentylowanych pomieszczeniach hodowlanych,co może wywołać stagnacje wzrostu rośliny . CO 2 tabletki dostarczają CO 2 bezpośrednio do korzeni roślin i liści co znacznie przyspiesza ich wzrost i kwitnienie.

Tylko zdrowe rośliny są w stanie otrzymywać i wykorzystywać CO 2 dostarczane przez te tabletki. Podczas długotrwałych  testów stwierdzono, że przyspieszony wzrost może spowodować brak magnezu (Mg).  Tabletki  CO2 zawierają siarczan magnezu 1,2%. Tabletki uwalniają CO 2 w roztworze  i tym samym zachęcają rośliny do wzrostu. Zdrowe rośliny absorbują więcej CO 2,które nie jest dostępne w atmosferze.

Ostrzeżenie: Dodawanie CO 2 na krótko przed lub w okresach bez oświetlenia (noc) jest niepotrzebne! Bez światła nie odbędzie się proces fotosyntezy. Tabletki uwalniają CO 2 w czasie 4-6 godzin po aplikacji.

Zastosowanie: Do zdrowe rośliny (i sadzonki) Wlać 1 tabletkę na 100 litrów wody. W systemach hydroponicznych, tabletki mogą być dodawane bezpośrednio do roztworu w zbiorniku. Zwiększona dawka nie jest szkodliwa, ale nie  wywołuje extra efektów.  Zalecane dawkowanie 2 razy w tygodniu.

Stosowanie CO 2 Tabletki jest przyjazne dla środowiska i nie powoduje uszkodzenia roślin, zwierząt, ptaków, owadów i mikroorganizmów. Dodawanie CO 2 Tabletki zazwyczaj powoduje niewielki spadek pH roztworu, w związku z tym zaleca się, aby zwrócić uwagę na pH roztworu.  Wysoki lub niski poziom CO 2 wpływa na zdolność roślin do wchłaniania substancji odżywczych z roztworu.

Kontakt / Zamówienia
  Growshop - GrowPlace - Sklep Internetowy     Grow Place sp. z o.o.
   Rok założenie: 2012                
Kontakt-Growshop-Szczecin-Polska

   Tel: 0048 503503963                        
   Poczta:growplace@growplace.pl 

Lokalizacja-Growshop-Szczecin

   Magazyn - Lokalizacja:
   Mieszka I-ego 62, 71-011 Szczecin

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

Growplace na Google+

Sklep internetowy od home.pl