Co2 Boost Boost Buddy - Biologiczny Generator Co2

Cena: 85,00 zł 85.00
Cena w innych sklepach: 4 070,00 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Co2 Boost
Kod produktu: 8000645

Opis

Co2 Boost Boost Buddy -
Biologiczny Generator Co2

GENERATOR CO2 - DWUTLENEK WĘGLA - CO2 - BOOST BUDDY - CO2 BOOST - PRODUKCJA CO2

 

Dwutlenek węgla co2 jest istotnym elementem w budowaniu w trakcie uprawy silnych i zdrowych roślin kwitnących. Niedobory dwutlenku węgla co2 spowodowane uprawą w pomieszczeniach zamkniętych ogranicza roślinie kwitnącej łatwy dostęp do wymaganej ilości dwutlenku węgla co2. Ten niedostrzegalny problem wzmaga się jeszcze na uprawach roślin kwitnących stosujących podłoża sztuczne, daleko odbiegające od naturalnych możliwości uzupełniania niedoborów dwutlenku węgla co2 jakie posiada dobre podłoże glebowe.

Uzyskanie dobrych wyników korzystając w trakcie uprawy roślin kwitnących dwutlenku węgla co2 bardzo uzależnione jest od uzyskania prawidłowego współczynnika stężenia dwutlenku węgla w pomieszczeniu uprawowym mierzonego wartością PPM


Do prawidłowego rozwoju roślin niezbędna jest odpowiednia ilość dwutlenku węgla (CO2) w powietrzu. Domowe wytwarzanie CO2 jest doskonałym sposobem, aby zapewnić Twoim roślinom optymalną jego ilość.-BOOST BUDDY wytwarza CO2 przez całą dobę bez potrzeby wymieniania wkładów lub używania drogiego sprzętu do jego produkcji. Działanie generatora oparte jest na grzybni znajdującej się wewnątrz opakowania. Grzybnia wytwarza CO2, który uwalniany jest nieustannie przez okres do 6 miesięcy na zewnątrz opakowania dzięki zastosowaniu mikroporowego filtra.-Jedno opakowanie BOOST BUDDY zapewnia wystarczającą ilość CO2 na powierzchnie max 1,2x1,2m-BOOST BUDDY jest gotowy do użycia natychmiast po dokonaniu zakupu. Nie musisz go włączać i wyłączać. Po prostu umieść produkt w miejscu, gdzie uprawiasz rośliny i pozostaw, aby wykonywał swoje zadanie.-wyposażony w uchwyt umożliwiający powieszenie generatora w growboxie (CO2 jest cięższa od powietrza)

Co2 Boost Boost Buddy - Biologiczny Generator Co2 SPOSÓB UŻYCIA:
1.Umieść BOOST BUDDY nieco ponad uprawianymi roślinami. CO2 jest cięższy od powietrza i opadnie na Twoje rośliny;
2. W zależności od warunków, objętość torby może się zmieniać. Nie oznacza to nieprawidłowego działania, wręcz przeciwnie. Jeśli grzybnia rośnie, CO2 jest wytwarzany i uwalniany na zewnątrz.
3. Nie otwierać opakowania ponieważ może to doprowadzić do skażenia grzybni i zaburzenia w wytwarzaniu CO2.
4. Nie zrywać filtra.

 

Kontakt / Zamówienia
  Growshop - GrowPlace - Sklep Internetowy     Grow Place sp. z o.o.
   Rok założenie: 2012                
Kontakt-Growshop-Szczecin-Polska

   Tel: 0048 503503963                        
   Poczta:growplace@growplace.pl 

Lokalizacja-Growshop-Szczecin

   Magazyn - Lokalizacja:
   Mieszka I-ego 62, 71-011 Szczecin

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

Growplace na Google+

Sklep internetowy od home.pl