Canna Terra Vega 1L & Flores 1L & PK 13/14 500 ml

Cena: 100,50 zł 100.50
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: CANNA ZESTAW
Kod produktu: 300002

Opis

Zestaw Canna Terra Vega 1L & Flores 1L & PK 13/14 500 ml

FAZA WZROSTU & KWITNIENIA - GLEBA - PODSTAWOWE SKŁADNIKI ODŻYWCZE


 

Canna Terra Vega & Flores & PK 13/14  to zestaw nawozów do uprawy roślin.

ZestawCanna Terra Vega & Flores & PK 13/14 to dwa podstawowe nawozy zapewniające optymalne warunki odżywiania dla roślin kwitnących uzupełnione nawozem PK 13/14 zawierającym dużą dawkę potasu i fosforu. Zestaw zapewnia wszystkie podstawowe składniki w okresie wzrostu i kwitnienia roślin kwitnących.

Canna Terra Vega to profesjonalnie przygotowana kompletna odżywka przeznaczona dla rośli w fazie wzrostu. Nawóz ten zapewnia roślinie składników niezbędnych do utrzymania żywotnych pędów oraz bujny rozwój korzeni. Jest to kluczowy czynnik, decyduje o żywotności rośliny, o jej rozmiarach i wydajności  uprawy.

Canna Terra Vega to profesjonalnie przygotowana kompletna odżywka przeznaczona dla rośli w fazie wzrostu. Nawóz ten zapewnia roślinie składników niezbędnych do utrzymania żywotnych pędów oraz bujny rozwój korzeni. Jest to kluczowy czynnik, decyduje o żywotności rośliny, o jej rozmiarach i wydajności  uprawy.

Canna Terra Vega zawdzięcza swój sukces wykorzystanych składników oraz możliwości ich absorpcji przez roślinę. Bogate związki azotu są wchłaniane dzięki wysokiej wartości chelatów żelaza EDDHA i innych pierwiastków.

Canna Terra Flores zapobiega wiązaniu odżywczych jonów, które lepiej wykonują swoje zadania. Przygotowany skład substancji odżywczych został dostosowany dla fazy kwitnienia rośliny. Tym samym jest to nawóz doskonały w stymulowaniu powstawania kwiatów. Nawóz ten cieszy się niesłabnącym powodzeniem ogrodników. Roślina kwitnąca dzięki temu nawozowi ma zapewniony w odpowiedniej dawce potas, fosfor i azot.

Canna Terra Flores działa bardzo szybko, dawka substancji odżywczych dzięki związkom chelatów działa bezpośrednio i całkowicie na roślinę.

Canna Terra Flores pożywka na fazę kwitnienia. Ten produkt zawiera wszystkie substancje odżywcze, które roślina potrzebuje podczas fazy kwitnienia. Stymuluje formowanie się kwiatów i sprzyja dużym zbiorom. Podczas kwitnienia roślina potrzebuje znacznie mniej azotu, jednakże więcej potasu i fosforu. Jest bogata w te związki w natychmiast asymilowanej formie i zapewnia wspaniałe kwitnienie.

Canna PK 13/14 jest wysokiej jakości mieszanką fosforu i potasu, który dodaje się podczas fazy kwitnienia. Oba elementy odgrywają dużą rolę w czasie fazy kwitnienia szybko rosnących roślin. Dzięki specjalnemu procesowi produkcji Canna udało się połączenie czystego fosforu i potasu w bardzo wysokich stężeniach, a to sprawia, że ​​PK 13/14 szybko wchłaniany przez rośliny.

Instrukcja użytkownika Canna Terra Vega & Flores & PK 13/14 :
Wstrząsnąć butelką przed użyciem / Zalecane pH: 5,8 - 6,2.
Dawkowanie:

Canna Terra Vega: 50 ml koncentratu na 10 litrów (1:200).
Canna Terra Flores:
50 ml koncentratu na 10 litrów (1:200).
Canna PK 13/14:
15 ml na 10 L wody

Przechowywanie:
1. Przechowywać zamknięte w ciemnym i mrozoodporny miejscu.
2. Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Dbać o zamknięcie pojemnika.
3. Butelka łatwo ulega biodegradacji. Podlega recyklingowi.

Dostępne komplety zestawów Canna Terra Vega & Flores & PK 13/14: 1L, 5L, 10L

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

Growplace na Google+

Sklep internetowy od home.pl