Trimer Trimpro Automatik XL Leaf Trimming

Cena: 39 129,10 zł 39129.10
Cena w innych sklepach: 1 174,00 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: TRIMPRO
Kod produktu: 103664

Opis

Trimer Trimpro Automatik XL Leaf Trimming

WYKASZARKI - CZĘŚCI ZAMIENNE - TRIMMER - TRIMPRO - PRZYCINANIE LIŚCI i GAŁĘŹI

 

Trimer Trimpro Automatik XL Leaf Trimming jest to maszyna dedykowana dla potrzeb większych producentów. Trimer Trimpro Automatik XL Leaf Trimming ma pojemność i współczynnik wydajności 5 razy większa niż Trimpro Automatik. Projekt ostrzy i rusztu ułatwia przemieszczanie roślin w automatyczny sposób. W połączeniu ze  regulatorem obrotów silnika można ustawić prędkość wirowania, do tego jest możliwość regulacji wysokości sześciu ostrzy, co powoduje pełną kontrole i precyzje pracy.   Przycinanie to proces bardzo prosty, należy zebrać kwiaty i umieścić je w przeznaczonym do tego pojemniku.

Trimer Trimpro Automatik XL Leaf Trimming to jeden z kilku wyjątkowych produktów firmy TRIMPRO. TRIMPRO to jeden z liderów i twórców standardów w zakresie budowy maszyn przeznaczonych do jak najdelikatniejszego oddzielania kwiatów od liści. Trymery TRIMPRO znane są od dawna na całym świecie, niepowtarzalna jakość i trwałość zyskało wielu zwolenników. Trymery TRIMPRO idealnie nadają się to skutecznego i bardzo cichego oddzielania liści i gałązek. Dzięki temu procesowi można się cieszyć naturalnym smakiem wielu znanych przypraw, tworzyć i przygotowywać zapachy wielu naturalnych olejków eterycznych a także kreować mieszanki kwiatów  potpourri.

Trymery TRIMPRO są wykonane z zachowaniem najwyższych standardów jakości i z wykorzystaniem najlepszych materiałów. Model ten został wyposażony w system odzyskiwania liści.

Trymery TRIMPRO są ergonomiczne, wszystkie elementy pozwalają na szybkie i nieskomplikowane użytkowanie, choć ze względu na moc trymerów bezwzględnie należy przestrzegać zasad bezpieczeństwa i instrukcji montażu:
1. Bezwzględnie respektować zasady podane w instrukcji użytkownika, jest ona dołączana do każdego modelu trymera TRIMPRO
2. Bezwzględnie stosować się do montażu trymera i używać trymer zgodnie z zaleceniami producenta
3. Nie wolno wkładać palców, dłoni i w zasadzie niczego w elementy ruchome trymera
4. Nigdy nie należy wywierać nacisku na części ruchome trymera, uszkodzenie lub przesunięcie może łatwo zniszczyć trymer.
5. Nie używać nożyczek, noży ani żadnego instrumentu nad elementami ruchomymi trymera.
6. Przy użytkowaniu z trymera warto stosować okulary w celu ochrony oczu
7. Jeżeli używasz rękawiczek zadbaj bezwzględnie o to aby były one dopasowane do dłoni, nie były luźne
8. Zachowaj zwiększoną ostrożność kiedy ostrza są w ruchu, zawsze zadbaj o to abyś mógł w każdym momencie szybko wyłączyć trymer


Masz pytania, prosimy o kontakt 503 503 963 lub na growplace@growplace.pl
 

Kontakt / Zamówienia
  Growshop - GrowPlace - Sklep Internetowy     Grow Place sp. z o.o.
   Rok założenie: 2012                
Kontakt-Growshop-Szczecin-Polska

   Tel: 0048 503503963                        
   Poczta:growplace@growplace.pl 

Lokalizacja-Growshop-Szczecin

   Magazyn - Lokalizacja:
   Mieszka I-ego 62, 71-011 Szczecin

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

Growplace na Google+

Sklep internetowy od home.pl