Nawóz Aptus BioShark Micromix DRIP 100 ml

Cena: 83,00 zł 83.00
Cena w innych sklepach: 6 093,00 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: APTUS
Kod produktu: 8003289

Opis

Nawóz Aptus BioShark Micromix DRIP 100 ml

NAWOZY PROFESJONALNE - NAWOZY APTUS PLANT TECH - BIOSHARK MICROMIX DRIP

 

Aptus to nawozy profesjonalne, wysokiej jakości, zwiększające produkcję kwiatów. Działanie nawozów Aptus opiera się na utrzymaniu wysokiego współczynnika przyswajalności składników odżywczych, na działaniach prewencyjnych przeciwko szkodnikom i pleśni, utrzymywaniu podłoża w jak najlepszym stanie oraz wspieraniu i stymulowaniu procesów życiowych rośliny.

Firma Aptus swoją strategię opiera na trzech filarach:

1. Edukacja - Nawozy są tworzone dla ogrodników świadomych swoich działań i efektów jakich się spodziewa

2. Jakość - Nawozy są tworzone w oparciu o podstawowe zasady odżywiania roślin, nie ma w tym temacie kompromisów, najwyższa jakość stosowanych składników do tworzenia nawozów Aptus

3. Wartość - Wysokie stężenie oznacza lepszą wydajność w cyklach podlewania, łatwiejszą dystrybucję i przechowywanie

Produktu oferowane przez firmę Aptus to najlepsze profesjonalne nawozy wykorzystywane do upraw roślin kwitnących w pomieszczeniach zamkniętych. Oferowane nawozy Aptus to produkty przygotowane z najlepszych substancji czynnych, lepiej przyswajalnych od standardowych nawozów NPK. Spełniają one najwyższe standardy, są stale ulepszane i testowane.

Nawozy Aptus są bardzo wysoko skoncentrowane, jednak zawierają one standardowo dwadzieścia pięć razy więcej składników odżywczych niż dominujące na rynku typowe nawozy. Warto zwrócić na to uwagę decydując się na określoną linię nawozów. Ponadto silnie skoncentrowany nawóz obniża koszty dystrybucji i transportu, mniejsze butelki są znacznie bardziej przyjednane dla środowiska naturalnego. Firma Aptus działa zgodnie z zasadą: "nie wysyłamy wody".

Nawozy Aptus to produkty ekologiczne zawierające aktywne składniki z naturalnych biologicznych źródeł. Oznacza to, żę są one łatwiej przyswajalne, uprawiana roślina korzysta z nich efektywniej i wydajniej. Oczywiście nie wszystko udało się jeszcze wypracować, część składników ma nadal charakter chemiczny, to jest mineralny. Jednak wszędzie tam gdzie było to możliwe konkretne nawozy składają się w 100% z aktywnych składników biologicznych. Staranie o to nie są bez znaczenia, jakość zastosowanych składników wpływa na jakość wyników w uprawie.

Unikatowość nawozów Aptus to nie tylko stosowanie w produkcji biologicznych składników aktywnych. Kluczem jest również ich spektrum działania oraz poziom ich przyswajalności. Roślina kwitnąca w poszczególnych fazach rozwoju potrzebuje ściśle określonych składników odżywczych i substancji wspierających określone procesy życia rośliny. Skuteczność stosowanego nawozu w tym obszarze jest bardzo ważna, bowiem wszystkie składniki które nie zostaną wykorzystane przez roślinę trafią do podłoża, a to oznacza ze będą się w nim gromadzić i przez to zwiększą ryzyko pojawienia się szkodników i chorób. Stosowanie bardzo skoncentrowanych nawozów Aptus w postaci małych dawek bardzo ułatwia unikania tego ryzyka, a także terminowość w zakresie wymagań rośliny na określone składniki odżywcze.

Nawozy Aptus dzieli się zasadniczo na cztery grupy nawozów specjalistycznych, skupiają one swoją siłę na trzech obszarach, nawożenie specjalistyczne i pielęgnacja; ulepszanie parametrów podłoża; biologiczne środki odstraszające szkodniki.

Grupy nawozów to:

1. Aptus Plant Care
2. Aptus Specialty Boosters
3. Aptus Insect & Soil Care
4. Aptus Nutrition

W wymienionych grupach nawozy to nawozy certyfikowane, profesjonalne, wysoko skoncentrowane, oparte na składnikach aktywnych.

Masz pytania, zapraszamy do kontaktu: growplace@growplace.pl / 503503963

Kontakt / Zamówienia
  Growshop - GrowPlace - Sklep Internetowy     Grow Place sp. z o.o.
   Rok założenie: 2012                
Kontakt-Growshop-Szczecin-Polska

   Tel: 0048 503503963                        
   Poczta:growplace@growplace.pl 

Lokalizacja-Growshop-Szczecin

   Magazyn - Lokalizacja:
   Mieszka I-ego 62, 71-011 Szczecin

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

Growplace na Google+

Sklep internetowy od home.pl