Advanced Hydroponics Starter Kit - Zestaw

Cena: 165,00 zł 165.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Zestaw nawozów Advanced Hydroponics Starter Kit

ZESTAWY NAWOZÓW - NAWOZY ADVANCED HYDROPONICS - FAZA WZROST & KWITNIENIE

Produkt przygotowany przez firmę Advanced Hydroponics of Holland składa się z dwóch zasadniczych pomysłów technologicznych na tworzenie nawozów do uprawy roślin kwitnących: Dutch Formula oraz Natural Power.

 

   Linia Dutch Formula to nawozy podstawowe nadające się do każdego rodzaju podłoży. Są to nawozy bogate, skoncentrowane i zrównoważone w dobrze przyswajalne składniki odżywcze. Grupa nawozów Dutch Formula składa się z:

  Advanced Hydroponics GROW - nawóz o bardzo wysokim współczynniku azotu przygotowany do odżywiania rośliny w fazie wzrostu, przeznaczony do szybkiego i zdrowego rozwoju, producent zaleca przerwanie stosowania nawozu przed rozpoczęciem fazy kwitnienia (zalecana przerwa powinna wynosić kilka dni). Dawkowanie: 1 - 2 ml na 1 L wody

   Advanced Hydroponics BLOOM  - nawóz ten gwarantuje szybki rozwój dzięki dostarczaniu dużej ilości fosforu. Faza kwitnienia dla każdej rośliny kwitnącej do okres zasadniczy, tylko na tym etapie można odbudować błędy w pierwszej fazie i zagwarantować sobie ostateczny sukces. Unikalna formuła Advanced Hydroponics BLOOM zapewnia równowagę i optymalne dostarczanie składników odżywczych. Dawkowanie: 3 ml na 1 L wody

   Advanced Hydroponics MICRO - nawóz zawiera wszystkie kluczowe elementy niezbędne dla rozwoju roślin w doskonale wyważonej proporcji, nawóz ten decyduje o procesach zachodzących w roślinie kwitnącej. Nawóz ten to oryginalne zestawienie buforów pH z chelatami oraz mikroelementami. Dzięki zastosowaniu tego nawozu roślina kwitnąca zawsze posada wszystkie składniki umożliwiające prawidłowe przyswajanie składników pokarmowych. Dawkowanie: 0,5 - 1 ml na 1 L wody

 

  Linia Natural Power to grupa nawozów uzupełniających w 100% oparta na składnikach naturalnych o niebywałej sile oddziaływania na procesy rozwoju rośliny kwitnącej oraz procesy żywieniowe w niej zachodzące. 

   Natural Power Bio Roots Stimulator to klasyczny stymulator rozwoju systemu korzeniowego, którego celem jest szybki wzrost korzeni, ich prawidłowe odżywianie, budowa odporności i siły rośliny kwitnącej. Nawóz Natural Power Bio Roots Stimulator w odróżnieniu od produktów konkurencyjnych należy go stosować od pierwszego dnia rozwoju rośliny kwitnącej. Dzięki tej właściwości pierwsze korzenie pojawiają się szybciej i są poddane presji silnego rozwoju. Stosowanie: Stosować od pierwszego dnia życia rośliny kwitnącej do dwóch pierwszych tygodni fazy wzrostu. Zaleca się stosowanie tego nawozu w połączeniu z nawozem Natural Power Enzymes PlusDawkowanie: 1 ml na 1 L wody.

   Natural Power Enzymes Plus to niezwykły nawóz organiczny zadaniem, którego jest zwiększenie absorbcji tlenu oraz aktywowanie wszelkich procesów odpowiedzialnych za skuteczność i przyswajalność składników pokarmowych. Działanie to opiera się na wpływaniu na mikroorganizmy znajdujące się w glebie oraz w systemie korzeniowym. Poprzez to działanie podłoże uprawowe jest oczyszczane z nadmiaru soli oraz z martwych części rośliny. Niezwykle ważny nawóz w profilaktyce zdrowotnej. Stosowanie: Natural Power Enzymes Plus zaleca się stosować razem w okresach stosowania Natural Power Bio Roots Stimulator lub Natural Power Growth/Bloom ExcellaratorDawkowanie: 1 ml na 1 L wody

   Natural Power Growth/Bloom Excellarator  to nawóz organiczny stymulujący rozwój rośliny kwitnącej w fazie  w fazie kwitnienia. Jego celem jest utworzenie silnej i masywnej budowy rośliny. Jednocześnie nawóz ten został pomyślany jak nawóz profilaktyczny przeciwdziałający pojawieniu się szkodników lub stanów chorobowych. Stosowanie:  nawóz ten należy stosować przez wszystkie tygodnie fazy kwitnienie z wyłączeniem dwóch ostatnich tygodni, kiedy stosuje się Natural Power Final Solution. Zaleca się natomiast zdecydowanie stosować z nawozem Natural Power Enzymes Plus. Dawkowanie: 1 ml na 1L wody.

  Natural Power Final Solution to preparat którego celem jest wypłukanie nadmiaru nagromadzonych składników odżywczych. Jednocześnie wzmacnia on witalność i wygląd kwiatów. Ma również za zadanie profilaktyczne ukierunkowane na zwalczanie wszelkich objawów pojawiania się pleśni. Jednym słowem preparat ten oczyszcza roślinę kwitnącą, aby uzyskać maksymalnie najlepszy efekt ostateczny. Stosowanie: Producent zaleca stosowanie Natural Power Final Solution w ostatnich dwóch tygodniach fazy kwitnienia. Należy także pamiętać o tym, że preparat ten należy mieszać tylko w wodzie bez dodatków innych nawozów, dotyczy to w szczególności Natural Power Enzymes PlusDawkowanie: 1ml na 1 L wody.

 

   Zestaw Advanced Hydroponics Starter Kit składa się z :

1 x Advanced Hydroponics GROW 500 ml
1 x Advanced Hydroponics BLOOM 500 ml
1 x Advanced Hydroponics MICRO 500 ml
1 x Natural Power Final Solution 250 ml,
1 x Natural Power Bio Roots Stimulator 250 ml,
1 x Natural Power Enzymes Plus 250 ml,
1 x Natural Power Growth/Bloom Excellarator 250 ml

   Zalety Zestawu Advanced Hydroponics Starter Kit:

1. niezwykle efektywny zestaw nawozów w fazie wzrostu i kwitnienia
2. zestaw łatwy w użyciu
3. nawozy bardzo skoncentrowane
4. nawozy oparte o składniki pokarmowe i minerały najwyższej jakości

   Produkty Advanced Hydroponics zawsze były produkowane w HolandiiAdvanced Hydroponics w produkcji nawozów stosuje ścisłe metody kontroli jakości. Mimo, że firma jest stosunkowo młoda to dostarcza produktu o najwyższej jakości. Na tym opiera swój rozwój i powodzenie wśród klientów. Silnym puntem firmy są stale prowadzone badania w laboratorium w Aalsmeer.

Masz pytania, zapraszamy do kontaktu: Growplace@growplace.pl lub 503 503 963

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

Growplace na Google+

Sklep internetowy od home.pl