GROWSHOP - KONTAKT
Kontakt-Growshop-Szczecin-Polska

   Tel: 0048 503 503 963
   Poczta: growplace@growplace.pl

Lokalizacja-Growshop-Szczecin

   Magazyn - Lokalizacja:
   Mieszka I-ego 62, 71-011 Szczecin

Growshop - GrowPlace - Sklep Internetowy

   Zamówienia można składać:

  1. przez serwis growplace.pl
  2. telefonicznie
  3. pocztą elektroniczną
  4. osobiście

 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

GHE BM Bioponic Mix 100 g

Cena: 104,81 zł 104.81
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: General Hydroponics
Kod produktu: 102594

Opis

GHE BM Bioponic Mix 100 g

DODATKI - FAZA WZROSTU - MIKROORGANIZMY & GRZYBY - WSPOMAGANIE PROCESÓW ODŻYWIANIA

 

Do gleby należy stosować wyłącznie BioSevia, w każdym podlewaniu (2 ml/l). Jeżeli chcemy przyspieszyć rozkład materii organicznej i mieć lepsze wyniki to można dodać trochę GHE BM Bioponic Mix.

Natomiast w hydroponice BioSevia musi być stosowana łącznie z GHE BM Bioponic Mix. Jest pm konieczny do odtworzenia w roztworze procesu naturalnego rozkładu, takiego jak w glebie.

Istnieją dwie możliwości:
1. Na substracie wilgotnym jak włókno kokosowe, welna mineralna lub perlit: Wystarczy dodac GHE BM Bioponic Mix bezposrednio na podłoże.
2. Na nagie korzenie lub na odwodniany substrat jak keramzyt albo skala wulkaniczna: Stosowac BioFiltre, który zapewni mikroorganizmom odpowiednie środowisko do życia i rozwoju.

GHE BM Bioponic Mix Przygotować, rozprowadzić proszek w ilości około 10 g na 100 l. Co 6 do 8 tygodni.

Bez względu na to, czy mikroorganizmy zostały wprowadzone w BioFiltre czy bezpośrednio w substracie, będę się rozwijać, jeżeli tylko ich środowisko jest odpowiednio napowietrzone i wilgotne. Odpowiednia temperatura i poziom pH maja duze znaczenie dla zapewnienia im dobrych warunków rozwoju. Im lepiej sie maja BM, tym lepiej sa odzywiane rosliny.

Ważna uwaga: znaczny spadek pH jest sygnałem alarmowym, wskazujacym na smierc duzej ilosci mikroorganizmów. W takim przypadku ważne jest, aby znaleźć przyczynę, usunac ja i dostarczyc nowe GHE BM Bioponic Mix.

GHE BM Bioponic Mix i SubCulture są dwoma zupelnie róznymi produktami. SubCulture jest stosowany w strefie korzeniowej do eliminowania patogenów i poprawienia rozpuszczalnosci materii organicznej w roztworze. GHE BM Bioponic Mix wyłącznie rozkłada materie organiczną. Jeśli wcześniej użyty został SubCulture nie jest już potrzebny GHE BM Bioponic Mix.

Masz pytania, prosimy o kontakt: 503 503 963 lub na growplace@growplace.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

Growplace na Google+

Sklep internetowy od home.pl